| Rozmiar platformy | 500*270mm (może być wykonany na zamówienie) |
|---|---|
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| żywotność baldes | 7-8 miesięcy |
| Prędkość cięcia | 0-400mm/s |
| Grubość cięcia | 1,0-3,5 mm |
| Nóż | Liniowy |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wysokość komponentów | 70mm |
| Tolerancja cięcia | ±0,1 mm |
| Ostrze haka | Odcinek z haczykiem |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Liczba ostrzy | trzy zestawy (6 sztuk) |
| System | motoryzowane |
| Władza | 110 / 220 V |
| Ostrze | Liniowy |
|---|---|
| Materiał ostrza | Import japońskiej stali szybkiej |
| Grubość depaningu | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość depanowania | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Długość cięcia | 460 / 600 / 1200 mm |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Rodzaj ostrza | jedno ostrze okrągłe i jedno ostrze liniowe |
| System | Typ automatyczny |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| Ostrze | dwie okrągłe deski |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Platforma | 500*270 mm |