| Napięcie | Prąd przemienny 220 V ± 10% 50 Hz |
|---|---|
| Wrzeciono | KAVO |
| Moc (W) | 4,2 kW |
| Prędkość routingu | 2 s za punkt |
| Rozmiar PCB | 450 * 450 mm (można dostosować) |
| Ciężar maszyny | 650 kg |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,6-3,0 mm |
| moc | 220/110 V. |
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Wrzeciono | KAVO |
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar PCB | 450*350mm |
| Władza | 220 V, 4,2 kW |
| Marka wrzeciona | KAWO |
| Odkurzacz | Górny lub dolny (opcjonalnie) |
| Kolor | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Odkurzacz | Góra lub dół (opcjonalnie) |
| Bit routingu | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| Rozmiar PCB | 450*350mm |
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |