| Nazwa | Przenośnik teleskopowy i maszyny przenośnikowe i przenośnik |
|---|---|
| Czas cyklu | 15S |
| Zasilacz | 100-230V AC (określone przez użytkownika) |
| Obciążenie elektryczne | Maks. 200 V |
| Objętość przepływu powietrza | Do 10 l/min |
| Nazwać | Pcb Flipper Wysokiej jakości przenośnik obrotowy do płytek drukowanych |
|---|---|
| Czas jazdy na rowerze | 10 sekund |
| Zasilacz | Zasilanie 100-230V AC |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów |
| Wysokość transferu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Imię | Pcb Flipper Wysokiej jakości przenośnik obrotowy Pcb |
|---|---|
| Czas jazdy na rowerze | 10 sek |
| Zasilacz | Zasilanie 100-230V AC |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów |
| Wysokość transferu | 900 ± 20 mm (lub niestandardowe) |
| Imię | Pcb Flipper Wysokiej jakości przenośnik obrotowy Pcb |
|---|---|
| Czas jazdy na rowerze | 10 sek |
| Zasilacz | Zasilanie 100-230V AC |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów |
| Wysokość transferu | 900 ± 20 mm (lub niestandardowe) |